חייג עכשיו:
02-6797264

קטגוריות

קטגוריות

פנייה מהירה

אודות

עדי תקשורת בע"מ נוסדה בשנת 1999 ומיום היווסדה מייצגת בישראל חברות בינ"ל כגון: ZEBRA ,DATALOGIC ,HONEYWELL ,MOTOROLA ,HYTERA ,WINTEC ,ECO, JUSAN ,ALCATEL LUCENT ENTERPRIZE.

עדי תקשורת מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות תקשורת:

* מכירה והשכרת מכשירי קשר דיגיטליים /אנלוגיים ואיזי טוק (POC) לכל תקופה.
* מערכות ומרכזיות טלפוניות.
* פתרונות ברקוד
* פתרונות WIFI
* מגוון רחב של: קוראי/סורקי ברקוד, מדפסות ברקוד נייחות וניידות, מדפסות ברקוד תעשייתיות, מדפסות כרטיסים.
* מסופונים וטאבלטים מוקשחים לשליטה וקליטת נתונים מרחוק.
*פתרונות RFID
* קופות ממוחשבות לבתי עסק POS של חברת WINTEC העולמית .
* מגוון רחב של ציוד מתכלה : מדבקות בגלילים בכל הגדלים ובכל הסוגים עפ"י דרישת לקוח , רדידים , תגים וכרטיסים.

העיקרון המלווה את החברה הינו בייצוג של מספר קטן, אך איכותי מאוד של יצרנים מובילים בעולם, על מנת לאפשר ללקוח לקבל פתרון יעיל, מהיר ושרות ברמה גבוהה.

עדי תקשורת עוסקת בפתרונות בתחומי התקשורת האלחוטית. החברה משווקת מערכות קשר דיגיטליות ואנלוגיות של מיטב היצרנים בעולם, כגון: HYTERA  וMOTOROLA, כולל מגוון רחב של אביזרים. מעבדת השרות של עדי תקשורת מעניקה שרות תיקונים למכשירי הקשר של מוטורולה וHYTERA, כולל אספקת חלקי חילוף. השרות במעבדה הינו על בסיס שרות תיקונים חד פעמי או בהסכם שרות תיקונים שנתי.

עדי תקשורת משווקת מגוון רחב של פתרונות ברקוד, החל מסורקי ברקוד, מדפסות ברקוד נייחות ,ניידות , חצי ותעשייתיים, מסופונים , טאבלטים וסמארטפונים מוקשחים של מיטב היצרנים בעולם, כגון:  ECO, DATALOGIC, HONEYWELL  , ZEBRA.

כמו כן משווקת עדי תקשורת מגוון רחב של ציוד מתכלה כמו: מדבקות ברקוד בגדלים שונים לפי דרישת הלקוח, רדידים, סוגים שונים של תגים, כרטיסים חכמים, כרטיסי מועדון וכרטיסים רגילים לשימושים שונים.

עדי תקשורת הינה מפיצה של עמדות מכירה מתוצרת חברת WINTEC, כאשר ההקפדה הינה לשווק עמדת מכירה שכל מרכיביה הינם מבית WINTEC. פתרון זה הינו יתרון למשתמש בעיקר מנקודת הראות של השרות והתמיכה במוצר. פתרון זה הינו ייחודי לנקודת המכירה של WINTEC. השימוש בעמדות מכירה חיוני להצלחתו של כל בית עסק המעוניין להגדיל את מכירות מוצריו, לשם כך חברת WINTEC ייצרה עמדות מכירה מתוחכמות, יעילות ונוחות לכל משתמש.החברה מספקת את הקופות אם תוכנות קופה המתאימות למערכות ההפעלה הפופולריות; WINDOWS ואנדרואיד.

עדי תקשורת הינה בעלת ניסיון עשיר במתן פתרונות תקשורת ייחודיים ומגוונים והתמחות בהתאמת הפתרון לצורכי הלקוח, אספקת המוצרים, הטמעתם אצל הלקוח ועובדיו ,אינטגרציה וליווי הלקוח ועובדיו לאחר אספקת הציוד ושמירה על שביעות רצון לקוח גבוהה.

חברת עדי תקשורת מתמקדת במתן פתרון כולל ללקוחותיה בשיטת One Stop Shop, תוך מתן דגש על הבנת צורכי הלקוח.

אספקת פתרון מושלם אחד לצורכי הלקוח ועד לשלב התקנה והטמעת המוצר שנרכש ע"י הלקוח.

צור קשר