• אנגלית

חייג עכשיו:
02-6797264

  • אנגלית
  • אנגלית

קטגוריות

קטגוריות

פנייה מהירה

אודות DATALOGIC

DATALOGIC (דאטאלוג'יק)

DATALOGIC הינה חברה מובילה בתחום הטכנולוגיה העולמית בשווקי אוטומציה ללכידת נתונים וייעול תהליכים, המתמחה בתכנון וייצור של קוראי ברקודים, מחשבים ניידים, חיישנים לאיתור, מדידה ובטיחות, מערכות ראייה וסימון לייזר.

קרבה ותגובה בזמן לכל דרישת הלקוח, יחד עם חדשנות מתמשכת ומוצרים באיכות גבוהה, הם האלמנטים הייחודיים בבסיס ההצלחה של DATALOGIC במשך למעלה מ -40 שנה. פתרונותיה החדשים עוזרים להגדיל את היעילות ואיכות התהליכים בענף הקמעונאות, הייצור, התחבורה והלוגיסטיקה והבריאות, לאורך כל שרשרת המשק.

עם מוצרים המשומשים ברוב הסופרמרקטים ונקודות המכירה, בשדות תעופה גדולים, בשירותי משלוחים ,דואר, מפעלים ובתי החולים הגדולים בעולם, מבטיחה DATALOGIC ללקוחותיה הצעה שלמה המכסה את כל צרכי השוק ודבר זה הוא תוצאה סופית של עשרות שנים של מומחיות.

DATALOGIC מתהדרת ב 45 שנות פעילות, במהלכה השיגה תוצאות ייחודיות: יותר מ -1,200 פטנטים במספר תחומים, 11 מרכזי מחקר ופיתוח (באיטליה, ארה"ב, סין, וייטנאם וגרמניה), אלפי שותפים ולקוחות יוקרתיים הפרוסים על פני חמש יבשות העולם. החברה צמחה לאורך השנים בזכות המסירות שבה מילאה את צרכי הלקוחות והם היו תמיד בלב איכות מוצריה של החברה וחלק ענק בהשקעות במחקר ופיתוח, הנתמכות על ידי הנהלה המסוגלת להביט לעתיד.

קבוצת DATALOGIC  מעסיקה כיום למעלה מ- 3,000 עובדים ברחבי העולם, המפוזרים ב -28 מדינות, עם 10 מתקני ייצור ותיקון בארצות הברית, ברזיל, הונגריה, סלובקיה, איטליה, סין, וייטנאם ואוסטרליה.

צור קשר